Game of Thrones

Egy város tele titkokkal

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

St. Katalin Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTárgy: St. Katalin Kórház   Szer. Jan. 11, 2012 12:18 am

Leírás később
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://gameofthrones.hungarianforum.net
Niamh Campbell-Crimson

Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Csüt. Jan. 12, 2012 4:28 pm

- Igen, szeretném, hogy megnyugodj. Minden rendben van... tényleg. *komolyan néz a férfire, majd egy puszit nyom az arcára, és bizony nem engedi el a kezét. Noel ismerheti már, úgyhogy nyugodtan higgyen csak neki, ez most nem vitatéma. A vállába kapaszkodik, aztán ha megjött a mentő, bizony megy ő magától is, nem hajlandó tehetetlennek érezni magát egy hordágynak hála. Beérve a kórházba azért már igénybe veszi a tolószéket, mielőtt a férje elkezd még idegesebb lenni, meg aztán a hirtelen tíz percre fogyó időközök sem annyira kellemesek, egy hosszú folyosón. Noel kezét egy pillanatra sem engedi el azonban.*
- Gyere be, kérlek... *nagy szemekkel bámul drágájára, érzi, hogy szüksége lesz most arra, hogy ennyi ismeretlen között ne legyen egyedül, és különben is, Noel Regan apja, bárkinél több joga van ott lenni, amikor világra jön a lánya. Kap egy fehér kórházi inget a ruhái helyett, amik most egy papírtasakban találnak helyet maguknak, nem messze az ágytól. A szülőszoba virágos tapétája most megmosolyogtatja, bár sok ideje nem igazán van zavartalanul mosolyogni, a fájások ugyanis egyre gyorsabban jönnek. Erős lány, de ehhez azért még ő sincs szokva. Viszont úgy tűnik szerencsés is, hiszen röpke másfél órával azután, hogy bekerült a szobába, már meg is indul a szülés, és fél órányi kínlódás után- mér potyognak a könnyei is tőle- a kezébe adják a babát. Megkönnyebbült sóhaj szakad fel belőle, amikor közlik, hogy egészséges és szép baba is, seszínű hajszálacskákkal és szürke szemekkel, bár az ő képzeletében máris olyan szőke-kék szemű szívtipró, mint az apja... női kiadásban. Minden esetre ide költözésük jól indul, ez tagadhatatlan. *
Felhasználó profiljának megtekintése
Noel Campbell

Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Pént. Jan. 13, 2012 10:35 pm

-Vicceltem. Nyugodt vagyok, tényleg.- *elég hatásosan tudja magát meggyőzni arról, hogy érdemesebb koncentrálni és tenni a dolgát mint férj, mintsem pánikrohamokat kapni, mint egy nő. Most már ott tart, hogy lassan teljesen a feladatára tud összpontosítani, éspedig hogy Niamh-t bátorítsa és vele legyen.
A kórházban egészen a szülőszobáig megy Niamh-szel, de ott megállnak egy percre, hiszen Niamh megkéri, hogy menjen be vele. Előbb az időközben befutott orvosra néz, s miután megkapja a beleegyezést, gyors átöltözést hajt végre, még orvosi maszkot is kap a biztonság kedvéért és bemegy Niamh-hez.
A szülés megindulásával próbálja nyugtatni a feleségét és simogatja a homlokát, ami aztán lehet, hogy még idegesítőbbé válik a sok stresszhatás mellett.
Mikor Regan végre előbújik és felsír, akarva-akaratlan is akkorát sóhajt, hogy beleremeg a tüdeje és a boldogság 10000 wattos izzóként világlik fel a szemében. A kis apróságot egyelőre csak Niamh karjaiból nézegeti, hiszen nem marad sokat a baba: elviszik megfürdetni, miegymás és Niamh- is biztos nemsokára kezelésbe veszik, hiszen már őt is hessegetik a nővérek kifelé.
Azért még utolsónak megfogja a felesége kezét és homlokon csókolja, majd a fülébe súgja*
-Ügyes voltál. És a lányunk legalább olyan erős már most, mint te. A hangja a tied.- *a boldog vigyor levakarhatatlan a képéről, miközben elhagyja a szülőszobát az egyre sűrgetőbb felszólításra*
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Szomb. Jan. 14, 2012 6:24 pm

- Persze. *elmosolyodik végigsimítva férje arcán szabad kezével, mert a másikkal meg éppen bele kapaszkodik. Biztos benne, hogy idővel Noel valóban nyugodt lesz, csak éppen az e téren jelentkező aggodalmait ismerve, az akkor fog bekövetkeztetni, amikor már Regan megszületett és biztos, hogy mindenki jól van. Azt még valahogy csak kikönyörgi, kiköveteli magának, hogy ez egy apás szülés legyen, mert egy teljesen idegen helyen, teljesen egyedül, ráadásul abban a tudatban, hogy a férfit meg odakint eszi az idegesség, valahogy nem szívesen megy bele az egészbe. Egy adott ponton talán valóban motoszkálni kezd fejében a gondolat, hogy idegesítő az, hogy a homlokát simogatja a férfi, de ez el is múlik, hiszen mégiscsak a férje, és a lényeg, hogy itt van vele és igen, jót akar csak. Szerencsére nem kínlódik sokat. Emlékszik arra, amikor nővére szülte a második gyerekét, és bár azt mondják, az már könnyebb, mégis többet szenvedett, mint elsőre. Regant csak rövid időre adják a kezébe, de az is elég, hogy elkezdjenek folyni a könnyei ettől. Mosolyogva pillant fel Noelre, majd a baba után néz, nehéz szívvel engedi el, még akkor is, ha tudja, hogy majd nemsokára láthatja megint. *
- Szeretlek. *megszorítja a férfi kezét, és ha lenne még annyi ereje, talán nevetne azon, hogy a hangja az övé. Azért ő nem szokott így bömbölni, vagy legalábbis nem tud róla. Ha már kitessékelték a férjét, akkor megadóan tűri, hogy most éppen őt is mosdassák, mert egyedül valószínűleg képtelen lenne arra is, hogy a lábán megálljon, hiába háborog legbelül a büszkesége hevesen, hogy de hát mégis, hol a méltósága. Inkább sikeresen elalszik a végén, ami most pihentetőnek mondható, egészen addig a pillanatig, amíg arra nem ébred, hogy valaki bizony vacsoráért bömböl a közelében. Ezt a napot sem így tervezte. Szerencsére a nővér hajlandó segíteni kicsit neki, mint pillanatnyilag tapasztalatlannak... bár hazamehetne, ez az első gondolata most. No meg, hogy hol van Noel? *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Vas. Jan. 15, 2012 3:10 pm

-Én is szeretlek.- *még utoljára megcirógatja Niamh arcát, mielőtt kimegy, aztán végleg magára hagyja a felesését a nővérek "karmai között" . Az alatt apár óra alatt, míg Niamh alszik, ő végigtelefonálja Crimsonékat és biztosít mindenkit arról, hogy Regan és Niamh jól vannak, minden a várt módon folyt le a szüléskor, a gyermek egészségesen jött világra. Ezek után a titkárnőjének szól be, hogy kivesz néhány nap szabadságot, a papírmunkát továbbítsa a privát mail címére és majd visszaküldi neki.
Mikor Niamh felébredt, nem volt ott még, így már csak Regan vacsorájára fut be, annak is a végére már, mikor már Niamh karjában pihen a pici baba*
-Most bezzeg milyen nyugodt.- *vigyorogva feltartja Niamh felé a hatalmas csokor vörös rózsát, amit út közben beszerzett, miközben belép. A nővér magukra hagyja őket, ő pedig leteszi az asztalkára a virágokat, hiszen Niamh keze tele van egy Regannal, és megcsókolja a feleségét, a baba feje búbját pedig ujjheggyel megcirógatja*
-Jók voltatok, míg nem voltam mellettetek?-
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Vas. Jan. 15, 2012 5:55 pm

*Neki meg sem fordult most a fejében, hogy a családját is értesíteni kellene. Persze, kell, csak nem ez lett volna az első dolga, és nem is ez volt. Egyszer csak ki kellett pihennie kicsit az egészet, majd jöhet az a bizonyos vacsora, bár majdnem pontosan három óránként lesz ez, mint azt előrevetítették neki a nővérek, hogy számítson rá. Annyi mindenhez lesz muszáj alkalmazkodnia, viszont széles mosoly jelenik meg az arcán, amikor megpillantja Noelt. *
- Köszönöm a virágot.*pislog a nagy csokorra, majd viszonozza a csókot.*
- Én aludtam, és a nővér azt mondja, hogy ő is. Olyan, mint egy kis angyal, ha éppen nem éhes. *mosolyog a babára, aki most éppen mosolyszerű ajakgörbülettel nyújtogatja pici kezét, és hatalmas szürke szemeivel álmosan pislog hol Noelre, hol rá. *
- Azt mondták az előbb, hogy ha minden rendben, holnapután már hazamehetünk. Azért ezt a napot sem így terveztem... *megfogja Noel kezét, miközben mély levegőt vesz, majd újra elmosolyodik. *
- Merre jártál a délután? Minden rendben a házzal? Arra sem hagyott időt, hogy megnézhessem. *mosolyog a picire. Bizony valaki nagyon része akart lenni minden itt kihasználható percnek, úgy tűnik. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Hétf. Jan. 16, 2012 4:19 am

*Azért van kéznél egy jóféle férj, hogy gondoljon a fáradt felesége helyett az ilyesmikre is. Na meg meri feltételezni, hogy a boldog nagymama és a (talán) még boldogabb nagynéni (Claire) megölnék vagy legalábbis elevenen felfalnák, ha nem szólna időben az örömhírről. Az apósa ennél sokkal nyugodtabb hála az égnek.
A virágra csak bólint. Majd egy nővér biztosan mindjárt vázába rakja. Neki fogalma sincs, egyáltalán merre van ilyesmi tárgy és a felesége és a kislánya ennél fontosabbak most*
-Hát egyikünk sem gondolta, hogy a kis hercegnő ennyire elő akar bújni ma. De jó, hogy megjöttél, Regan.- *szeretetteljes puszit nyoma feje búbjára, mielőtt még elaludna a kicsi*
-A házzal minden oké. Felhívtam édesanyád és Claire-t. Könnyekben törtek ki, mikor meghallották a hírt. Anyád rögtön megkérdezte, hogy rendes ír nevet adtunk-e neki. Mintha kételkedett volna bennem egy kicsit...- *a csibészes-szarkasztikus vigyor ott ül a képén jó szélesen*
-Claire meg kijelentette, hogy megy csomagolni és estére itt lesz. Készülhetsz lélekben már most.- *Regan irigylésre méltó kislány. Szerető rokonok, nyugodt körülmények közé született meg*
-Két nap pont elég arra, hogy a házat berendezzem, ahogy megbeszéltük előre. Már találtam egy remek szárnysegédet is. Mire hazajösztök, minden kész lesz.-
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Hétf. Jan. 16, 2012 4:26 pm

*Ennél jobbat még csak nem is kívánhatna, ezt már régen belátta- pedig ismeretségük kezdetén ezt ki gondolta volna? Ő biztos nem. Még azt sem feltételezte, hogy másodszor is találkoznak, nemhogy azt, hogy az a szőke pasi a klubból egyszer a férje lesz. Vannak még az életnek meglepetései, ez tagadhatatlan, hiszen most itt ülnek a kislányukkal, és valljuk be, nem Regan az oka annak, hogy még együtt vannak, bár a házasság ténye neki köszönhető. Mosolyog a következő jeleneten, és biztos benne, hogy a lányuknak nagyszerű apja lesz. p*
- Ez tipikusan anya... tőlem is megkérdezte volna, hidd el. *válaszol mosolyogva az egészen, az csak természetes, hogy ír nevet választanak, és nem valami számukra kimondhatatlan törzsi afrikait- szerinte. *
- Majd ellát gyereknevelési jó tanácsokkal. *mosolyodik el, bólintva, hogy persze, készül lelkiekben máris nővére érkezésére.*
- Az jó. És szárnysegéd? Erről valamiért mindig Alan meg a titkárnőd jut eszembe. Istenem, az a fapofa... sose felejtem el. **és fülig vörösödik, annál rosszabb élménye sem igazán volt, mint az a hosszú séta a némaságba burkolózó mindentudó titkárnővel. Azt hitte, beleőrül, mire hazaér, azóta is kerülni igyekszik a nőt.*
- Kicsit váratlanul jött ez az egész, de valahol azt hiszem, örülök neki. Legalább nyugalom van itt, és egyelőre nem fog szenzációszámba menni az egész. *néz a babára, akiről így feltehetőleg az első fénykép a saját tulajdonuk lesz, és nem egy újságban megjelent darab a tudósítás mellett, hogy Regan hol született, és mekkora, milyen színű a szeme, ésatöbbi. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Hétf. Jan. 16, 2012 10:56 pm

*Közelebb húz egy széket az ágyhoz és leül a lányok társaságába. Mintha Regan már el is aludt volna az anyja karjai között, legalábbis feltűnően békésen elvan kettejük társaságában*
-Én elhiszem, de a fekete foltjaimat a kedves mama előtt nem fogom olyan könnyen lemosni... Sook sok fekete foltot.- *emlékszik még a leszokási időszakára a drogokról és a féktelenségéről. Csodának tartja, hogy Regan egészséges gyermekként jött világra a sok káros anyag fogyasztása után az ő részéről*
-Azt hiszem, olyankor majd elmegyek kávéért. Ismersz, nem viselem valami jól a jó tanácsokat, még ha szívből jönnek sem. Csak bizonyos személyektől.- *az, hogy Niamh-t éppen megcsókolja, jelzi, hogy a felesége egyike ezen kevés embereknek. Majdan talán a lánya is oszthatja neki az észt, de egyelőre kicsi még ehhez*
-Claire már csak ilyen. Mégis jobb, hogy őt kaptad ki. Alan a rendes látszat ellenére egy igazi piszkálódó, szemétkedő tetü sokszor.- *még vele is, pedig ő a főnök elméletileg, aztán gyakorlatban Alan keze is már messze ér*
-A mostani egy lakberendező nő. Ajánlották, hogy nagyon jó. Feina Hessterd. Ami azt illeti, elég furcsa neve van.- *sosem hallotta még, de a bemutatott portfólió sokmindenről meggyőzte és gyors lett a döntés*
-Ha rajtam múlik, nem is fogják egyhamar megtudni, hogy Regan megszületett. Nem szeretném én sem, hogy címlapon kössön ki, mint az új Campbell-trónörökös.-
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Hétf. Jan. 16, 2012 11:11 pm

- Édesem, ha ez anyámat érdekelné, akkor az esküvőnkre sem tette volna be a lábát. Annyi mindent látott már tőlem, hogy inkább kritika nélkül elfogad mindent most már... és ami azt illeti, jobban is teszi. *mosolyodik el, végigsimítva férje arcélén ujjaival. Hogy mit tett Noel a múltban, az nem számít, a Crimson családban már annak is örült mindenki, hogy hím nemű, és a lányuk legalább kicsit normálisabb lett. *
- Majd elválik. Lehet, hogy nem fog semmit sem osztogatni.*megrázná a fejét, de lefoglalják, amit most kicsit sem bán. *
- Ezt nem gondoltam volna róla.*most meglepődött kissé, ami azt illeti, de hamar túllép ezen, figyelmét visszaterelve kis családjára. Egy fél percre megzavarja őket egy ápolónő, elveszi Regant és visszaviszi aludni. Még egy kis ideig úgyis megfigyelik, hogy minden rendben legyen. *
- Furcsa, de nem ez a lényeg, azt hiszem. *mosolyodik el, és most, hogy már szabad a keze, ismét megkaparintja férje mancsát. Olyan biztonságot adó érzés, hogy itt van.*
- Egy ideig itt nem találnak meg, legalábbis nagyon remélem. Egy kis pihenés ránk fér. *elmosolyodik, bizony az esküvővel elég sokáig voltak címlapon, pedig azt is vidéken tartották, minél riportermentesebben. *
- Megkereszteljük? *kérdezi végül, kérdőn nézve férjére, végtére is Írország katolikus többségét képviselik ők is, ha más nem, hát legalább illene. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Hétf. Jan. 16, 2012 11:36 pm

-Ez igaz. Ezek szerint besorolódok a pengeélen táncoló katolikusok közé a szemében?- *katolikust vegyük itt a "jó ember vagyok" értelemmel. Írországban az elfogadott gondolatok között szerepel, hogy aki katolikus, az rossz ember nem lehet*
-Alan sok rejtélyes dolgot tartogat még. Okos húzás vigyázni a közelében, mit mondasz, mit teszel.- *csak barárti figyelmeztetés, másként Alan az ember fejére képes nőni és élősködőbe megy át*
-Nekem azért ez is. A privát időtöket nem akarnám viszontlátni a címlapokon.- *akkor lemészároltatná "ami-sok-az-sok" alapon az újságírókat. Beszéd közben szemmel követi a baba útját egészen az ajtóig. Közben fogja Niamh kezét, el nem eresztené, ha egszer biztpnságérzetet ad neki*
-Szeretném. Claire lenne a keresztanya?- *az ő részéről nincs senki, aki ezt vállalja*
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 2:27 pm

- Nem. A családom, és főleg anyám szemében te vagy az az ember, aki meghozta a lánya eszét. Nem igazán kritikus, minket is úgy nevelt, hogy ne kritizáljunk másokat, de azt nehezen emésztette meg, hogy közöltem, hogy biszex vagyok, és hazavittem Amy-t, ahogy ahhoz is sok idő kellett neki, és szerintem igazából soha nem fogadta el, hogy kijelentettem, soha nem megyek férjhez. Én voltam az ő nagy tragédiája valahol mélyen, amíg meg nem jelentél te az életemben. Amikor elmondtam neki, hogy gyereket várok és megkérted a kezem, sírt örömében. Claire-nél ilyen nem volt... de az a gyanúm, hogy mindent elfelejtett már neked, vagy ha még nem, hát el fog. *mosolyodik el a végére, biztos benne, hogy még egy gyerek, és Noel lesz a mama kedvenc veje, mert mellette látta megjönni a lánya eszét végre. *
- Ezt jó tudni... *jegyzi meg, mert nem kizárt, hogy még belebotlik férje jobb kezébe. *
- Időnket... *javítja ki, és ő is nézi, ahogy elviszi a nővér a kislányukat, majd az arcához húzza Noel kezét.*
- Más ötletem nincs, Amadeus még mindig nem igazán beszél velem az esküvő óta. Viszont az jutott eszembe, hogy megkaphatná édesanyád nevét is... *bájos pislogás, Iuile is eszébe jutott, de inkább nem veti fel, mert tudja, hogy mennyire érzékeny téma. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 4:24 pm

-Amy... Valahogy még mindig jön, hogy kitekerjem a nyakát azért, amit veled művelt annak idején.- *azóta sem került szóba az a fruska, de a tüske megmaradt benne. Az ő Niamh-éhez hozzá mert érni, a feleségéhez. Nem volt olyan régen, hogy elszerette Niamh-t Amytől, s az sem, hogy az a lotyó leátkozta Niamh-t és a lány majdnem egy teljes napot eszméletlenül feküdt Amy lakásának küszöbén, míg ő, Noel össze nem szedte onnan. Akkor azt hitte, Niamh meghalt. Iszonyatosan félt. Amy-nek mai napig nem bocsátott meg*
-Ne foglalkozz vele. Alan úgysem figyel az emberekre, amíg meg nem lát bennük valami érdekeset, amiből hasznot húzhat. És te igazán törekszel arra, hogy semmi feltűnőt ne csinálj, szóval... Apropó, a céget kiterjesztem ide is. Alannek hagyom az írországi szárnyat és mi itt maradhatunk nyugalomban. Mit szólsz? Claire költözne ide utánam.- *ezt már nem állja meg vigyor nélkül. Fapofa Titkárnő jön boldogítani a Campbell családot*
-Anyámét? Ailísnak akarod hívni?- *Ailís Campbell volt az anyja neve, de nem is gondolt rá, hogy a lányuknak névül adja*- Nem is tudom... A névválasztásban azt mondtam, nem szólok bele, mert nem értek hozzá. De ilyen alapon lehetne édesanyád neve is a második.... vagy Iuile-é....- *utóbbit már csak halkan teszi hozzá és nem is biztos benne. Ennek bizonyítéka, hogy rögtön megrázza elutasítóan a fejét Iuile gondolatára. A halott lányát nem akarja a mostaniban keresni*
-Akarod, hogy beszéljek Amadeus-szal?- *ár nem ígér nagy eredményeket. Eléggé nem bírták egymást első találkozásra sem a sráccal, de azért megpróbálhatná*
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 6:50 pm

- Hagyd, az az én hibám is volt... *válaszol, végtére is csak ő lépett le minden szó nélkül egy kerek hétre, aztán megjelent, hogy az ott maradt dolgait is elvinné, csak mert hát van a barátja, és... visszagondolva jogosnak érzi, hogy Amy dühös lett, nem is kicsit, talán csak másképpen is megoldhatták volna az egészet, mint azzal, hogy megpróbálja őt leátkozni a térképről. *
- Belegondolva, ha te közölnéd velem ugyanazt, amit én vele, talán nekem is az lenne az első gondolatom, hogy elátkozlak, ha már megtehetem. *jegyzi meg végül, hatalmas szemekkel, jelezve, hogy ezen talán tényleg túl kellene lépni. A lányról azóta sem hallottak, tehát aggodalomra nem sok ok van. A cég kiterjesztésére vonatkozó megjegyzésnél széles mosoly jelenik meg az arcán, és már nyújtózik is, kicsit ugyan nehezen mozogva, de azért sikeresen, hogy megcsókolja a férjét. *
- Ezt csak most mondod? *kérdezi végül, mert azért eddig nem volt róla fogalma, hogyan is fog működni ez az egész, hogy mondjuk csak hétvégén látják egymást, vagy izé... nem lett volna jó, de ez most így feldobta a hangulatát.*
- Anyám nevét már megkapta a nővérem lánya, szóval igen. Regan és Ailís is. De arra is gondoltam, csak nem tudtam, mennyire értékelnéd... lehet. Akár. De csakis, ha szeretnéd. Nem akarom erőltetni. *pislog nagy bociszemekkel, ő nem merte felhozni. Ez is nagy dolog azért, hogy ő gondol arra, hogy lehet, hogy valami másnak, történetesen a férjének, zavaró lehet, esetleg fájó. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 8:18 pm

-Nem érdekel. Amit csinált, legszívesebben levadásznám érte, ha nem lenne "előnye" .- *céloz itt a boszorkányságra. Ez az egyetlen dolog, amiben a felesége előrébb van tőle és mindig is így lesz. A művészettörténelmi hiányosságait még behozhatja, de a varázsláshoz soha nem fog érteni, mert muglinak született. Vajon Regan is boszorkány lesz? Vagy kvibli? Esetleg mugli?*
-Nem volt rá alkalom. Regan kisajátított magának téged.- *a kislányuk még azelőtt megszületett, hogy ő bármit is mondhatott volna a cégről. Mindenesetre ezt félretéve most elmondhatta végre és azt a csókot is jól megnyújtja, meg közelebb húzódik Niamh-hez, hogy az ne kelljen annyit nyújtózkodjon, hiszen még csak most szült és még pár nap, míg teljesen jól lesz*
-Regan Ailís Campbell. Nem hangzik rosszul.- *elmosolyodik a névre. A kis csöppség máris mennyi idejüket leköti, pedig nincs is most itt*
-Iuile nevét nem akarom tovább vinni. A halottakat nem jó szántszándékkal bolygatni. Lisa és Iuile már nincsenek, csak te és Regan. Ennyi pont elég.- *gyengéden átöleli Niamh-t, ezzel is némán megköszönve, hogy megadta neki Regant*
-A keresztelőt otthon tartjuk, ugye? Írországban.- *vérbeli katolikus és húz a hazájához annak ellenére, hogy itt fognak lakni ezentúl*
Niamh Campbell-Crimson

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 9:19 pm

- Felejtsük el inkább, rendben? *mosolyog, hatalmas szemekkel nézve, miközben kissé megszorítja a férje kezét. Egyáltalán nem híve annak, hogy megbosszulja a dolgokat, mert annak sose lesz vége, és hogy Regan mi is lesz pontosan, majd kiderül. *
- Azért örülök neki. Nagyon. *mondja, majd annak is örül, hogy a férje közelebb húzódik, mert úgy tényleg egyszerűbb. Még nem éppen mozog könnyen, de majd valószínűleg akkorra helyrejön, amikorra hazaengedik. *
- Hát semmiképpen sem. *bólogat, neki is tetszik ez a név, ami azt illeti. A továbbira inkább nem mond semmit, csak végigsimít a férfi arcán. Eszébe jutott, milyen állapotban volt, amikor ő történetesen megtudta, hogy mi is a helyzet. *
- Persze. Majd ugyanott, mint ahol az esküvőnk volt... hm? *kérdezi. Amadeusról most inkább nem beszél, egyelőre csak a fejét rázta meg, majd egyszer talán jobb lesz minden. Csak most ott tartanak, hogy a fiúnak még el kellene fogadni, hogy igen, boldog, tényleg, és ez nem csak illúzió. Az jóleső érzés, amikor Noel átöleli. *
- Hjaj, alig várom, hogy hazaengedjenek innen. *motyogja, pedig alig fél napja van itt, de mégis. Valahogy nem szereti a kórházakat jó ideje. *
Noel Campbell

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   Kedd Jan. 17, 2012 10:08 pm

-... Rendben.- *nem akarja feleslegesen felzaklatni a feleségét ráadásul pont szülés után. Amy meg örüljön a szerencséjének, hogy még nem üldözte ki Írországból. Egy féltékeny, bosszúálló férfi van olyan rossz, mint egy féltékeny, bosszúálló nő*
-Rendben. Majd összeszedjük, kiket hívunk meg meg minden.- *elvégre lesz ott egy lista, mégis csak keresztelő és utána ünnepelhetnek, hogy a kicsi Regan is a családban van már*
-Én is alig várom, hogy hazavihesselek benneteket. De most jobb lesz, ha pihensz. Itt maradok, míg elalszol. Reggel majd megint bejövök.- *míg Niamh-t el nem nyomja az álom, mellette marad, de utána ahogy mondta, veszi a sátorfáját. Még egyszer felmegy az újszülött osztályra, hogy megnézze Regant. A kislány békésen alszik, semmi baj nincs vele látszólag. A nővér gratulál a szép babához, ő meg fülig érő vigyorral fogadja, aztán kereket old a kórházból. Estére biztos beesik Claire is Niamh-hez, majd elszállásolás szempontjából a kedves sógornő lakhat az új házban. Valami hihetetlen sebességgel bútoroznak a svédek, ha alaposan megfizetik őket. Ő ezt tette. A hálók és a konyha is rekord idő alatt megvan egy nap alatt. A fürdők még nem tökéletesek, hiányzik belőlük egy-két dolog, de azok is mennek. Reggel majd ismét bejön Niamh-hez és Reganhoz, de addig is jócc*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: St. Katalin Kórház   

St. Katalin Kórház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal