Game of Thrones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game of Thrones

Egy város tele titkokkal
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Joshua Cromwell rendelője

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2009. Feb. 22.

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 5:04 pm



Leírás később
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.net
Lune Cromwell

Lune Cromwell


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 37

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 5:49 pm

*Fülig érő mosollyal siet be a kórházba férjéhez. Igaz nem jelentkezett be előre, nem is szándékozott, mert meglepetésnek szánja a látogatást, ami mind a mellett, hogy nagyon is jó dolog magával vonz egy aprócska rosszat is. Mivel nincs bejelentkezve, így végig kell várnia a sok beteget. Persze bizakodó és reméli, hogy azért a mai napon nem lesz túl sok beteg gyerek, no de nem csak azért, hogy hamarabb bemehessen férjéhez.
A mai napon kicsivel elegánsabban öltözött fel, mert szeretné majd elvinni Josht egy kis meglepetés vacsorára, hogy majd megünnepelhessék a jó hírt, amit most oly nagyon sietve visz el neki. Bálintot megint elvitte apjához, hogy ők vigyázzanak rá, legalább a mai napon. Szegény fiú csak pár napja jött haza Josh szüleitől és már megint a nagyszülőknél van. A végén még elfelejti, hogy hol is lakik igazából, de szerencsére imádja a nagyszüleit, így eddig még sosem volt gond abból, hogy ott maradt náluk.
Amint belép a kórházba, már azonnal a lépcső felé veszi az irányt. Nagyon is jól tudja, hogy merre van Josh rendelője, hisz már járt itt nem egyszer, szerencsére nem Bálint miatt. Igaz a lépcsőzés helyett választhatta volna a liftezést, de most türelmetlen azt megvárni, így inkább kettesével véve a lépcsőfokokat felsiet a másodikra, majd miután kilihegte magát elindul a férje rendelője felé.
Amint bekanyarodik a folyosóra egy pillanatra leblokkol a sok anyuka és gyerek láttán. Oké arra számított, hogy sokan lesznek, de hogy ennyien, azt még álmában sem gondolta volna.
Ezek szerint a sietés hiába volt, hisz ha nem otthon, hát akkor most itt kell várakoznia, míg mindenkit ellát Josh. Hosszú órák telnek el mire a folyosó teljesen kiürül. Josh asszisztense már rég felismerte Lunet, így meg is beszélték, hogy nem szólnak a fiúnak, egy ilyen hosszú nap után kell a kellemes meglepetés, nah meg legalább 100%osan a munkájára koncentrál és nem sietteti el a kivizsgálásokat.
Amint az utolsó gyerek is elment ismét kilép az asszisztensnő és hívatja is Lunet, de nem megy be vele, hanem hagyja, hogy kettesben maradjanak. Addig is el tudja foglalni magát egy kis papírmunkával. Lune be is lép az ajtón, majd továbbra is vigyorogva köszön is a doktor úrnak.*
-Szép napot Doktor Úr! Van egy jó hírem! Én vagyok ma az utolsó betege!*Becsukja maga mögött az ajtót, majd csak figyeli, hogy mit is reagál Josh a meglepetésre.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Cromwell

Joshua Cromwell


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 35

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:19 am

*Egész nap jöttek-mentek a betegek nála, látszik, hogy megérkezett az ősz itt is. A kisgyerekek immunrendszere még nem az igazi, és sokkal hamarabb tudnak elkapni mindenféle bacit és vírust, nem beszélve arról, milyen könnyen átadják egymásnak. Persze azért jó néhány lázas vagy notorikusan tüsszögő, esetleg csúnyán köhögő prücsök mellett volt olyan is, aki éppen tintát ivott, vagy csak hirtelen iderült, hogy allergiás a tojásra, attól lett pöttyös, meg volt egy kislány, aki az ollóval sikeresen megvágta magát, anyuka meg a biztonság kedvéért idehozta, nehogy valamit rosszul csináljon. A legutolsó esete egy játszótári baleset eredménye volt, a pöttöm, majd két éves kisfiúnak, mint kiderült a Kalle névre hallgat, homok ment a szemébe, arról nem beszélve, hogy vagy egy maréknyit meg is evett. A gyomormosás nem éppen érintette kellemesen, szerencsére anyuka végig mesélt neki, és aztán kapott egy macit is Joshtól, így a végére mosolyogva integetett még neki, és egész jóban lettek. Lune betoppanása kissé meglepi, nem számított rá, de széles vigyora azért elárulja, hogy nagyon is örül. Még egy utolsó szó a kórlapra, aztán becsukja a mappát, megszabadul a fehér köpenytől, a fogasra akasztja és átkarolja felesége derekát, kieszközölve ehhez egy üdvözlésnek szánt hosszú csókot is. *
- Remélem nem vártál sokat. Amúgy minek köszönhetem a látogatást? Ha jó hír, akkor Bálint nem szedett össze semmit, amiért haza kellene rohannom. Tényleg, hol hagytad? És várjunk csak... az utolsó betegem? Oké, fáradt vagyok egy kicsit tizenhét náthás lurkó után, a többiről nem is beszélve, de ez mégis... hjaj... tényleg minden rendben? *pislog, tényleg fáradt azért a mai nap után, közben pedig leül a székére, húzva magával Lune-t, egyenesen az ölébe, és nem engedi el a derekát.*
- Mi lenne ha most beszólnék Reginának, hogy mára ennyi és szépen hazasétálnánk, vagy el is mehetnénk valahová enni, akár. Hm? *kérdezi, majd hagyja végre szóhoz jutni a lányt, miközben a vállának dönti a homlokát, és igyekszik összeszedni magát, minden esetre legalább most lehunyt szemekkel figyel a válaszra. *
Vissza az elejére Go down
Lune Cromwell

Lune Cromwell


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 37

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:38 am

*Hogy nem várt sokat? Nos mondhatni az nem kifejezés, de Lune sem gondolta végig ezt a meglepetéses dolgot. Legalább betelefonálhatott volna, hogy sokan vannak e bent. Úgy is az asszisztens vette volna fel a telefont.*
-Elég sokat vártam, de nem érdekel, mert megérte!*Egy ilyen hírrel a táskájában ostoba lenne nem azt mondani, hogy nem érte meg. A válaszokkal azért még vár egy kicsit és lehet, hogy nem is sorrendben fognak érkezni. Először leginkább a legfontosabbal kezdené, de az is meglehet, hogy direkt azt hagyja utoljára. Természetesen közben követi Josht és szépen le is csücsül a fiú ölébe, kezében továbbra is a táskájával.*
-nyugi nincs semmi bajom...Vagyis remélem! Bálint is teljesen jól van, most apámékra bíztam erre a napra, éjszakára. Mindjárt meg is érted, hogy miért, de előtte még húzom kicsit az idegeidet. Nos azért is öltöztem így, mert arra gondoltam én is, hogy beülhetnénk valahová vacsorázni. Ha minden igaz foglaltam is asztalt, szóval nyugodtan hazaküldheted Reginát, de mielőtt elmoccannál mellőlem meg kell mutatnom valamit.*Többet nem árul el a dologról, inkább elkezd kutatni a táskájában, majd kiemel egy simítózáras műanyag zacskót, aminek az alján egy digitális hőmérőre hasonló fehér műanyag kütyü van. Talán Josh már ebből rájöhet, hogy miről is van szó, és ha közelebbről is szemügyre veszi azt is megláthatja, hogy két csíkkal rendelkezik. Lune többet nem is tesz, csak várja, hogy mit is reagál rá Josh, hisz elviekben ő nagyon is ismeri az ilyen tesztek eredményeinek a jelentését.*
-Nos...Mit szólsz hozzá?*Igen kicsit türelmetlen és tudni akarja, hogy férje is ugyan úgy örül e a váratlanul ért meglepetésnek, mint jó maga.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Cromwell

Joshua Cromwell


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 35

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:46 pm

- Be is jöhettél volna, legfeljebb Reginának kellett volna szólnod, sőt még azt sem... csak simán bejönnöd. *válaszolja egy mosoly kíséretében és puszit nyom felesége arcára. Lune mindig is kivételnek fog számítani, már csak azért is, mert nem lehet a betege, hiszen a felesége, így nem elsőbbséget kap a sorban, hanem csak némi szünetet okoz, legfeljebb. Különben is, nem Josh az egyedüli orvos, ő csak a főorvos, vannak még rajta kívül vagy hatan, akik megvizsgálhatják a legsürgősebb eseteket. Inkább csak azért vállal már ennyi vizsgálatot, mert egyes anyukák megszokták, hogy hozzá viszik a gyereket, és ne kelljen a változással bajlódni szegény lurkóknak. Még mielőtt leülne, hirtelen egy csomó kérdést tesz fel, majd amíg a válaszokra vár, kissé fáradtan felesége vállának dönti a homlokát. Talán le kellene mondania végre valamiről. Sóhajt egyet, amikor Lune kijelenti, hogy húzza az idegeit, és összevont szemöldökkel, kérdőn néz rá.*
- oké, mára mindenképpen ennyi nekem, szóval mehetünk. *bólint, Reginának majd mindjárt szól, addig is újra nekidönti a homlokát Lune vállának, türelmesen vár, amíg a lány kotorászik a táskájában, majd elkerekednek a szemei már első pillanatban, nagyon is jól ismeri ő az ilyen kis kütyüket, hiszen nap- mint nap jártak hozzá régen ilyenekkel az ismerősei, mint Jola meg Thysie, bár újabban thysie-nek már nincs rá szüksége, Rich közli, ha van valami, Jolának éppen nincs, mert útban van a harmadik baba az ikrek után, Lynn meg... Lynn-nek nem kellett ilyesmi kivételesen, mert neki tűnt fel, hogy megváltozott az aurája, vöröske észre sem vette, hogy állapotos. Kerek szemekkel bámul az izére, majd amikor Lune az orra alá tartja, és meglátja a kék csíkot, fülig szalad fel a szája, és meg se bír mukkanni. *
- Hűha... ezt... ezt látnom kell. Várj csak... *vigyorog lelkesen, elhiszi ő a pozitív eredményét a tesztnek, de muszáj a saját szemével látnia azt a kis zöld foltocskát, aminek ott kell lennie, amint tüzetesebben elkezdi végignézni Lune auráját. s ott is van. A lány hasára teszi a kezét, és megcsókolja őt. *
- Ez... ez igazán hihetetlen. Végre megértem azt, hogy apa leszek. Oké... ez így túl önzőn hangzott... szóval azt, hogy igazi család leszünk, mintha eddig nem lettünk volna azok... mindegy, jobb, ha meg se nyikkanok. Ezt meg kell ünnepelni. *vakarja meg a tarkóját, tényleg vigyorog, mint a tejbetök és most el sem engedné Lune-t, ha nem lenne muszáj, de amennyiben lehet gyorsan feláll, benyit a szomszéd szobába, beszól Reginának, hogy hazamehet, aztán visszatérve ismét karjaiba zárja a lányt. *
- Na és hová is megyünk?*kérdezi teljes lelkesedéssel. *
Vissza az elejére Go down
Lune Cromwell

Lune Cromwell


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 37

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:27 pm

-Bejönni?....Neeem. Nem akartam, hogy miattam ne a gyerekekkel foglalkozz, hisz ez a munkád és amúgy is elfoglaltam magam addig.*Nem szeretné, ha kivételezne vele, vagy fontosabbnak tartaná őt, mint a gyerekeket. Nah meg, ha valami komolyabb baja lett volna nem Josht kereste volna meg.
Mikor Josh rájön a dologra széles mosollyal arcán figyeli a reakcióját. Pont erre számított, vagy legalább is nagyon bízott benne, hogy ennyire fog örülni a dolognak, bár azt nem hitte volna, hogy rögtön meg is "vizsgálják", de hagyja magát főleg, hogy nem is fájdalmas és nagyon is gyors.*
-Hééé ilyet ne is merj mondani. Nem vagy Önző Josh. Nyugodtan mondhatsz ilyeneket. Tudom, hogy mennyire vártad már ezt a napot. Szóval igen Apa leszel, a világ legjobb apukája.*Ő is nyom pár csókot férje ajkaira, majd egy pillanatra,míg Josh hazaküldi kolléganőjét feláll, de szerencsére nem kell sokáig nélkülöznie őt.*
-Nos az is hadd legyen meglepetés. Nyugi nem túl elegáns hely, azokat amúgy sem szeretem. Szóval nem kell kiöltözni meg ilyenek. Viszont úgy gondoltam, hogy ma megérdemeljük a kényeztetést, és belefér egy ünnepi vacsora....Ugye tudod, hogy nagyon, de nagyon szeretlek!?*Mélyen belenéz a fiú szemeibe, majd hosszasan megcsókolja őt.*
-Nos, ha készen van doktor úr, akkor felőlem indulhatunk is. Gyalog fogunk menni, mert nincs messze!*Igazából ismeri Josh a helyet, mert már voltak ott és el is könyvelték magukban, hogy egy nagyon jó hely. Ha készen van kézen is fogja kedvesét, majd el is indul az étterembe, ami tényleg nincs messze a kórháztól. Olyan tíz perc séta után meg is érkeznek és amint belépnek, már várja is őket egy "pincér", aki el is kíséri őket a lefoglalt asztalhoz.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Cromwell

Joshua Cromwell


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Jan. 09.
Age : 35

Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 11:17 pm

- Hát azt hiszem azért, hogy lassan már le kellene mondanom pár kliensről és átadni őket a kollégáknak, csak nem akartam, hogy a gyerekeknek meg kelljen szokni hirtelen valaki mást. Csak kezdek túl fáradt lenni ettől a sok kis betegtől, meg még a papírmunka és a rendszeres vizitek meg a megbeszélések és minden. Egy dolgot kellene csinálnom és azt rendesen... hajaj... na majd kitalálom, hogy legyen jó. *sóhajt egyet, időnként már túl fáradt és azért arra is figyelnie kellene mostmár, hogy családja van, felesége és egy nevelt fia, akikkel foglalkoznia is kell. *
- Óh, csak egy kicsit... már vagy másfél éve nyaggatlak, hogy én bizony gyereket akarok... mint valami nagyra nőtt óvodás, akinek nincs elég játéka. *vigyorodik el kellőképpen gyerekesen, hogy nevetni lehessen rajta, és inkább meg is csókolja a feleségét, azért örül, hogy Lune is örül a ténynek és nem úgy jött ki, mintha ő erőltetné az egészet. *
- Oh, akkor a pólóm és a farmer tökéletes lesz... Nagyszerű. *bólogat, és akkor már fel is kel, ha a lány hagyja, beszól az aszisztensének, hogy mára ennyi, a lány meg csak nézi, hogy mitől vigyorog úgy, mint valami idióta, de majd elmeséli neki is nagy hírt, most rohan. Visszatérve magára kapja a felsőjét, még egyet rendez a papírjain, az aktáit és a pálcáját a zsebébe gyömöszöli, aztán átkarolja Lune derekát, még mielőtt kitennék innen a lábukat. *
- Én is szeretlek. *válaszolja, megcsókolva a lányt, aztán elengedi a derekát és megfogja a kezét, kinyitja az ajtót és előre engedi.*
- Akkor most te vezetsz, mert fogalmam sincs, melyik étteremre gondolsz. *válaszolja még mindig széles vigyorral és bizony a lányra bízza magát, hogy hová mennek. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Joshua Cromwell rendelője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Cromwell rendelője   Joshua Cromwell rendelője Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Joshua Cromwell rendelője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Game of Thrones :: A tó alatti világ :: Városi Kórház :: Gyermekklinika-
Ugrás: