Game of Thrones

Egy város tele titkokkal

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Ada & Orpheus Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTárgy: Ada & Orpheus Black   Pént. Okt. 04, 2013 10:19 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://gameofthrones.hungarianforum.net
Ada Black

Hozzászólások száma : 47

TémanyitásTárgy: Re: Ada & Orpheus Black   Pént. Okt. 04, 2013 10:46 pm

A mai estét már nagyon vártam. Hónapokkal ez előtt elkezdtem rá készülődni. Vettem egy gyönyörű ruhát egy szép ajándékot a férjemnek. Kiválasztottam a tökéletes éttermet és megpróbáltam úgy szervezni a munkám, hogy bármi is történjen én el tudjak menni az első házassági évfordulónkra.
Nagyon is tisztán emlékszem arra a napra, mikor egybekeltünk. Iszonyatosan boldog voltam és nem csak azért mert én lehetek Orpheus Black felesége, hanem azért is mert azon a napon láthattam őt tiszta szívből mosolyogni és feloldódni. Mindig is nehezen nyílt meg előttem, de az a nap őt is meglágyította és megmutatta azt az oldalát amire mindig is kíváncsi voltam.
Abban reménykedtem, hogy a kórházban ma könnyű napom lesz, hiszen ma van az ELSŐ esküvői évfordulónk. Ennek a napnak csakis tökéletesnek kell lennie.
De ez mind csak a mesékben léteznek. Valami tömegbaleset történt, így épphogy időben el tudtam jönni a kórházból, hogy otthon szépen átöltözzek, kisminkeljem magam és amit ilyenkor csinálni kell.
A nap alkalmából még egy szexy fehérnemű szettet is vettem, bár lehet, hogy túl sokáig úgy sem fogja nézegetni, de a pasasok az ilyenekért oda és vissza vannak. Én meg szeretem a férjem és, ha ennek ő örül akkor ám legyen. Érte mindent bevállalok...Na jó ez most úgy hangzik, mintha olyan nagy áldozat lenne a részemről...De igazából nem. Örül a kicsi szívem mikor látom leesni az állát miattam és megjelenik az a kis huncut mosoly az arcán. Nah az mindent megér.
Egy kis késéssel igaz, de végül csak megérkezem az étterembe. Még sosem voltam itt, de csupa jót hallottam róla a kollégáktól, így nem félek attól, hogy rossz lenne a választásom. A bejáratnál azonnal meg is állít egy kedves hölgy, akinek már be is mondom a foglalásunkat. Egy kis csendesebb helyre foglaltattam asztalt, hogy meghittebb legyen a vacsoránk. Ahogy helyet foglalok a pincér is megérkezik, akitől rendelek is egy-egy pohár pezsgőt. Az ajándékok is itt vannak velem. Kissé izgulok, hogy vajon örülni fog e nekik.

Már három órája ülök a helyemen. Meg sem mozdultam mióta megérkeztem. Nem akartam elszalasztani azt a pillanatot mikor Orph meglát engem...De ahogy telik az idő és ahogy egyre sűrűbben nézz felém a pincér kezdem azt érezni, hogy ennek a vacsorának ennyi. Nem jön el. Biztosan valami közbe jött, de igazán ideszólhatott volna, hogy ne várjak feleslegesen. A remény utolsó sugara még megmarad bennem, így míg el nem kezdenek pakolászni körülöttem itt maradok. Vagy öt pohár pezsgőt pusztítottam el várakozás közben. Az utolsó asztaltól is elmentek, így végül én is kifizetem a fogyasztásom és haza indulok.
Most összetört bennem valami. Abban reménykedtem, hogy neki is többet jelentett ez az egy év, mint bármi más a világon...De ezek szerint nem. A munkája fontosabb.
Taxival megyek haza az üres házba. Már kintről rájövök arra, hogy még nincs itthon, hiszen egy lámpa sem ég.
Amint belépek a házba ledobom a lábamról a cipőmet, és felmegyek az emeletre a szobánkba, ahol rádőlök az ágyra és a könnyek már ki is szöknek a szemeimből.

//Kinézet//
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ada & Orpheus Black
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle
» Képek
» Ariane Black